Курс обміну Євро / Рубль у Львові на сьогодні
Купівля
89.0500
Продаж
91.8300
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Євро / Рубль у Львові на сьогодні

Курс євро до рубля у Львові: вигідний обмін від Money 24

курс євро до рубляКурс євро до рубля – це співвідношення двох затребуваних валют. Але популярність у цих грошових одиниць різна. Євро – це один зі світових грошових знаків, який часто використовується для укладення міжнародних угод, зберігання державних резервів і безмитної торгівлі між країнами ЄС. А рубль – це локальна валюта Російської Федерації, на яку існує високий попит за рахунок величезного населення країни. Кожен день нею користуються понад 140 мільйонів людей.

Якщо ви працюєте з цими грошовими знаками, потрібно регулярно відслідковувати курс євро до рубля онлайн. Ця інформація може знадобитися для планування закупівлі товарів за кордоном, подорожей і переїздів, торгівлі на біржах, міжнародної бізнес-співпраці та інвестицій. Компанія Money 24 у Львові допоможе вам дізнатися про всі особливості котирування і провести вигідні обмінні операції.

Які чинники впливають на курс EUR/RUB у Львові

Один з найважливіших факторів, що впливає на курс рубля до євро – це ситуація на ринку сировини. Вся справа в тому, що російська валюта вважається сировинною, тому що держава активно добуває і експортує газ і нафту. Тому в міру збільшення вартості даних категорій сировини на світовому ринку національна валюта також дорожчає.

курс євро до рубля на сьогодні

Також курси валют (євро до рубля) у Львові залежать від:

  1. Грошових спекуляцій. Скачки валютного курсу провокуються діями гравців на біржах. З метою отримання власної вигоди вони активно продають або купують котирування EUR/RUB, тим самим викликаючи короткострокові коливання.
  2. Банківської політики. У Центральних банків є мета – захистити національну валюту від стрибків, які можуть бути викликані зовнішніми факторами. Щоб стабілізувати ситуацію, можуть змінюватися облікові ставки, проводитися інтервенції, вводитися обмеження по зовнішньоторговельним і валютним операціям.
  3. Політичної ситуації. В останні кілька років Росія розпочала кілька великих військово-політичних конфліктів на міжнародному рівні, через що внутрішня стабільність сильно похитнулася. Накладення санкцій на державу сприяє погіршенню економічного стану і девальвації місцевої грошової одиниці.

Аналізуючи євро і його курс до рубля, дуже важливо враховувати показники макроекономіки. Тут необхідно дивитися на економічний стан Російської Федерації, а також Німеччини, Франції та Італії – найбільших членів Євросоюзу.

На котирування впливає зміна валового внутрішнього продукту, рівень інфляції і співвідношення зайнятих до безробітних. Також важливо аналізувати сальдо торгівельного балансу, ділову активність населення і державний бюджет.

Наприклад, при збільшенні ВВП в Росії скорочується інфляція, а іноземні інвестиції активно надходять в країну. Тоді валюта зміцнюється. Подивитися актуальний курс євро до рубля на сьогодні ви завжди можете на сайті Money 24 Львів.

Курс євро до рубля: біржова торгівля

Щоб успішно спекулювати котируванням EUR/RUB, необхідно вибирати оптимальний час для торгів. На думку експертів, це друга половина Азіатської та Європейської сесії. Саме в цей період виходить максимізувати доходи. Це пов’язано з тим, що волатильність котирування збільшується через вихід важливих новин по економіці. В інший час коливань на графіку практично немає.

У співвідношення євро до рубля курс відрізняється високою волатильністю. Але прогнозувати скачки досить легко, якщо використовувати інструменти фундаментального і технічного аналізу разом. Оптимальний період для вигідних спекуляцій – довгострокова або середньострокова перспектива.

Вигідний обмін євро до рубля у Львові – Money 24

Заходьте на сайт Money 24 Львів або завантажуйте наш мобільний додаток, щоб у будь-який момент подивитися, який курс рубля до євро сьогодні. Також ми надаємо графічні дані по динаміці котирування для детального аналізу і складання прогнозів.
курс рубля до євро

Звертаючись до нас, можна:

  • Прорахувати курс євро до рубля на калькуляторі перед обміном;
  • Зафіксувати вартість валюти за півгодини перед конвертацією;
  • Оформити грошовий переказ, замінити старі купюри й обміняти електронні валюти.

Нашим постійним клієнтам надаються пільгові умови співпраці. Money 24 – це найвигідніший пункт обміну валют у Львові.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7