Курси валют на чорному ринку Львова: корисна інформація про тіньовий обмін

31 March 2020

Українців цікавлять курси валют на чорному ринку Львів, бо більшість з них переконані, що тільки таким чином можна вигідно обміняти валюту. Давайте розберемося, чи дійсно тіньовий ринок – це найліпший вибір для конвертації грошей. Поговоримо про його переваги та недоліки, а також дізнаємося, де можна вигідно обміняти валюту.

Фактори, які впливають на чорний курс валют у Львові

Курс валют чорного ринку Львів залежить від:курс валют на чорному ринку укр

  1. Економічного стану. Через зміну ВВП, безробіття населення та індексу споживчих цін, зовнішніх зобов’язань за боргами і державного бюджету, індексу ділової активності і платіжного балансу з’являються коливання валютних курсів.
  2. Дій Центрального банку. Завдання НБУ – захистити національний грошовий знак від обвалу. Тому з появою нестабільності ЦБ бере участь у формуванні попиту і пропозиції на ринку, впроваджує обмеження на валютні операції, змінює облікові ставки, проводить інтервенції.
  3. Довіри українців до валюти. При нестабільному положенні у державі серед населення є паніка. Люди помічають невелике зростання вартості іноземних валют і очікують, що гривня швидко знеціниться. Тому дізнаються курс валют на чорному ринку Львів сьогодні і одразу ж купують долар чи євро. Вони ще сильніше впливають на підвищення попиту, а національний грошовий знак девальвується.

Плюси та мінуси обміну на чорному ринку Львова

Чорний валютний ринок користується популярністю у всі часи. Є декілька причин, чому він приваблює людей. По-перше, немає необхідності засвідчувати свою особистість або звітувати про операції. По-друге, не існує обмежень по сумі обміну. По-третє, курс валют Львів на чорному ринку часто вигідніший, ніж в банках.

Але тіньовий обмін має певні недоліки. Він небезпечний, якщо звертатися в неперевірені місця або до «мінял». На тіньовому ринку часто обманюють: віддають банкноти, що вийшли з обігу або підроблені, або навіть грабують відразу після обміну. В сучасних умовах існує безпечна альтернатива – електронні обмінники, де пропонується вигідний курс валют на чорному ринку Львів. Так як усі операції проходять онлайн, ніхто не може вас обдурити.валюта на чорному ринку львів укр

Money 24 – найвигідніший обмін валют у Львові

Якщо вам потрібна валюта на чорному ринку Львів, купити чи продати її можна вигідно в компанії Money 24. У нас можна:

  • знайти найвигідніший курс та зафіксувати його онлайн;
  • переказати гроші по Україні чи за кордон;
  • обміняти оптом і в роздріб;
  • працювати з криптовалютами.

Також ми надаємо супровід до машини чи найближчої локації, куди направляється клієнт після обміну. Компанія Money 24 у Львові гарантує безпечний обмін за привабливими умовами.

Схожі публікації
Курс валют в банках Львову: особливості формування та вигідній обмін
Курс валют в банках Львову: особливості формування та вигідній обмін
31 March 2020

Валютні курси в банках та пунктах обміну є найголовнішим для людини, яка збирається обміняти гроші. Більшість українців не йдуть в будь-яку ...