Money 24 – безпечний обмін зношених купюр у Львові

17 August 2020

Якщо до вас випадково потрапила неприваблива або зіпсована банкнота, не варто панікувати або впадати у відчай, що ви ніде не зможете її витратити. Готівці властиво виходити з ладу, адже вона зроблена з паперу і постійно переходить з рук в руки. Купюри страждають від носіння в кишенях, випадкового прання і безлічі інших чинників. Спеціально для цього компанія Money 24 пропонує обмін старих купюр у Львові.

Як визначити, що купюра зіпсованаобмін зношених купюр львів

Існує кілька критеріїв, згідно з якими можна визначити зіпсовану банкноту. Такими вважаються:

  • надірвані або повністю розірвані і склеєні скотчем;
  • проколоті, з отворами;
  • з плямами від хімікатів, чорнила або іншими забрудненнями;
  • із зайвими малюнками, печатками, написами і штампами;
  • екземпляри, де не збігаються серійні номери.

Раніше в кожному місті існували філії НБУ, і тільки вони брали пошкоджену готівку. Процедура займала досить багато часу і сил. Сьогодні поміняти купюру на нову і свіжу можна швидко і просто, якщо звернутися в компанію Money 24.

Заміна старих купюр у Львові від Money 24: особливості процедури

Є два варіанти розвитку подій. Для початку вам необхідно прийти до філії компанії Money 24 в Львові і звернутися в касу. потім:

  1. Працівник оцінює стан банкноти. Якщо збережено більш 55% площі, серійні номери проглядаються і збігаються, вам просто віддають новий екземпляр, а старий вилучається.
  2. Якщо ж область пошкодження досить велика, неможливо з точністю розгледіти серійні номери, купюра обгоріла або сильно змінила колір, вона відправляється на експертизу. Після її завершення вам повідомлять про рішення і, найімовірніше, замінять зношені купюри у Львові.

Money 24 – обмін старих купюр у Львові

заміна старих купюр львів

Прийом зношених купюр у місті Львів здійснюється в багатьох банківських установах і обмінних пунктах. Але ми все-таки рекомендуємо звертатися в Money 24, тому що:

  • крім американських доларів і євро ми працюємо ще й з іншими валютами;
  • всі екземпляри проходять перевірку на справжність, тому ви можете бути впевнені в тому, що натомість отримаєте оригінал;
  • послуга надається за мінімальною комісією.

Крім того, що ви можете замінити старі купюри у Львові, ми пропонуємо конвертацію іноземних валют на привабливих умовах, грошові перекази по містах України та іншим країнам, обмін електронних валют. Також в нас є зручний сайт, де можна подивитись актуальний курс валют та скористатися калькулятором. Звертайтеся до нас за будь-якими фінансовими послугами.