Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу RUB / UAH

Курс рубля в обмінниках Львова | Купити рубль Львів

Money 24 – обмін рубля за найвигіднішим курсом у Львові

На території Російської Федерації проживає понад 145 мільйонів людей. Країна найбільша за територією в світі. Тому не дивно, що національною валютою активно користуються. Курс рубля Львів знадобиться дізнатися кожному, хто збирається відправитися з України в Росію.

Чому краще обміняти гроші заздалегідь? По-перше, по прибуттю не буде потрібно витрачати час на пошуки обмінного пункту. По-друге, там курс не такий вигідний, як на батьківщині. Тому перед поїздкою рекомендуємо відвідати компанію Money 24.

Рублі і їх вартість цікаві не тільки під час подорожей, але і для бізнесу. Пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями грошового знаку і джерелами його формування.

Курс рубля до гривні у Львові: причини змін

На курс рубля до гривні Львів впливає чотири ключові чинники:

курс рубля Львів

 1. Вартість сировини. Нафта – корисна копалина, якої в Російській Федерації багато. Країна не може не користуватися цим фактом, тому продає сировину на експорт. Завдяки цьому національний бюджет поповнюється іноземною валютою. Чим більше її кількість на внутрішньому ринку, тим вище курс рубля в обмінниках Львів.
 2. Валютні спекуляції. На міжнародному валютному ринку рубль грає не останню роль, тому на котируваннях з його участю спекулюють. Міжнародні корпорації та банківські установи оперують великими сумами, тому іноді спеціально міняють баланс між попитом і пропозицією. Це веде до короткочасної зміни курсу рубль гривня Львів.
 3. Політична обстановка. Україна і Росія знаходиться в конфліктній військової ситуації. Це стало причиною застосування санкцій до РФ з боку західних країн. Отже, іноземна валюта з внутрішнього ринку йде на погашення боргових зобов’язань, а національний грошовий знак падає в ціні.
 4. Грошово-кредитна політика. ЦБ Росії зобов’язаний підтримувати російський рубль курс Львів на одному рівні. Щоб звести до мінімуму скачки, він користується інструментами монетарної політики. Найпопулярніші з них – зміна процентних ставок по кредитах, інтервенції, емісія грошової маси, контроль експортно-імпортних операцій.

Також співвідношення гривня рубль Львів залежить від макроекономічних показників РФ і України. Щоб проводити аналіз котирування, потрібно враховувати динаміку ВВП, обсяг зовнішнього боргу, індекс ділової активності і рівень інфляції. Також важливими індикаторами вважаються рівень безробіття, сальдо торгівельного балансу і збалансованість держбюджету.

Причини для купівлі рубля у Львові

Купити рубль Львів буде потрібно для того, щоб:

 • відправитися в Російську Федерацію у відрядження, відвідати друзів або рідних, відпочити і насолодитися пам’ятками;
 • успішно торгувати на ФОРЕКС;
 • укладати вигідні угоди з російськими партнерами по бізнесу;
 • інвестувати в привабливий проект;
 • придбати нерухомість або товари в РФ.

Ключові характеристики російської валюти

курс рубля в обмінниках ЛьвівКупівля та продаж рубля Львів – часта операція на міжнародному валютному ринку. За рівнем популярності на FOREX російська валюта йде за доларом і євро, займаючи почесне третє місце.

Курс російського рубля Львів відрізняється високим рівнем волатильності. Тому експерти рекомендують користуватися і фундаментальним, і технічним аналізом для передбачення коливань. Динаміку RUB легко вгадувати по вартості за барель нафти, так як вони тісно взаємопов’язані.

До 2014 року курс валют Львів російський рубль був стабільним, але потім російський грошовий знак різко девальвувався. На це вплинули санкції по відношенню до економіки РФ. Місцевим підприємствам відмовляли в отриманні кредитів в іноземних банківських установах. Вони були змушені зберегти інвалюту на внутрішньому ринку, не купуючи рублі.

Ще одним фактором, що вплинув на курс рубля в обмінних пунктах Львів, стала ситуація на сировинному ринку. Грошова одиниця подешевшала, так як обсяги експорту нафти скоротилися.

Де вигідно обміняти рублі у Львові

курс валют Львів російський рубльУ Львові рублі можна обміняти на кожному кроці. Банки, обмінні пункти і «міняйли» є скрізь. Але у кожного варіанту є недоліки: відсутність безпеки, ймовірність отримати фальсифіковані банкноти, необхідність платити комісійні.

Щоб убезпечити себе і зробити обмін рубля Львів за вигідним курсом, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

 • Замовити грошовий переказ в будь-яку точку світу з мінімальною комісією;
 • Створити заявку на обмін в електронному форматі. Вона фіксує курс валют Львів рубль на півгодини;
 • Дослідити динаміку RUB/UAH і скласти прогноз на найближче майбутнє;
 • Ознайомитися з важливими новинами з економічної та фінансової тематики;
 • Скористатися валютним конвертером і подивитися крос-курси.

У компанії Money 24 можна найвигідніше купити або продати рубль Львів. Постійним клієнтам надаються знижки.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний