1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Юлія Максимова

Рада що відкрила для себе обмінник MONEY24 . На мій погляд він кращий серед інших сервісів. До цього обслуговувалася в інших банках і постійно стикалася з різними проблемами: то немає потрібних купюр, то тобі дають відверто пошарпані гроші. Тут завжди все є, грошики нові, приємно тримати.

Крім цього, я часто переказую валюту закордон синові, яких там навчається. Усі операції здійснюються швидко і, найголовніше, з мінімальною комісією.

Сьогодні, коли курс валют змінюється по кілька разів на день, я користуюся онлайн послугою «Фіксований курс» і не турбуюся, що мені прийдеться переплачувати.

Вдячна за вашу якісну роботу! Рекомендую вас своїм рідним та друзям.

money24 Money24 $$$
Максим Валентинович

Обмінником користуюсь не вперше й кожного разу переконуюся, що не помилився у виборі. За весь час не було жодної підстави. Дякую команді, ви найкращі!

money24 Money24 $$$
Марія Вовченко

Обмінник MONEY24 – хороший сервіс. Неодноразово ним користувалася. Технічна підтримка на висоті і майже не буває труднощів з платежами. Навіть в режимі карантину, все одно гарно виконують свою роботу. Мені вигідно співпрацювати з вами: комісія, виходить нижче, ніж в інших обмінниках чи відділеннях банку.

Дякую за працюю! З вами дуже зручно. Всім рекомендую!!!

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук