Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу TMT / UAH

Курс маната Львів | Купити манати у Львові

Обмін туркменського маната за вигідним курсом – Money 24 Львів

У 1993 році з’явилася окрема держава, яка вийшла з Радянського Союзу – Туркменістан. Звичайно, це спричинило створення окремої грошово-кредитної системи. Так і з’явилася нова валюта – туркменський манат. Придбати дану грошову одиницю потрібно перед поїздкою до Туркменії з метою відпочинку, на заробітки або для постійної міграції. Також цікавитися курсом варто бізнесменам, трейдерам і інвесторам.

Причини змін курсу TMT/UAH у Львові

курс маната ЛьвівНа котирування манат-гривня у Львові впливає:

  1. Політика Центральних банків. Національні банки обох країн намагаються зробити так, щоб вартість місцевих валют підтримувалася на одному рівні. Тому курс маната в обмінниках Львова підтримується за рахунок банківських інтервенцій, зміни процентних ставок по кредитах, регулювання міжнародних валютних операцій і контролю кількості грошової маси в обороті.
  2. Баланс попиту та пропозиції. Грошовий знак Туркменії не користується особливою популярністю, так як країна невелика, і туристів мало. Через знижений попит курс маната у Львові знижується.
  3. Ситуація на політичній арені. Зміна політичної влади, впровадження нових законів і змін до законодавства, підвищення податків, наявність міжнародних військово-політичних конфліктів – всі ці фактори впливають на нестабільне становище гривні до манату.

Також курс маната в обмінних пунктах Львова встановлюється відповідно до економічного становища Туркменістану та України. Найважливішими показниками, які можуть спровокувати коливання котирування, вважаються ВВП і ВНП, державний борг, рівень безробіття, індекс споживчих цін, стан бюджет країни і торгівельний баланс.

Динаміка та характеристики туркменського манату

обмін маната Львів

Якщо проаналізувати манат Туркменії за останні 3 роки, можна помітити досить явні скачки. У вересні 2018 року валюта коштувала 2.51 грн, але потім її вартість почала повільно і впевнено знижуватися. Свого мінімуму вона досягла рівно через рік. Тоді купити манат пропонувалося за 1.35 грн.

Протягом наступних двох місяців стався стрімкий стрибок вгору. На той момент ціна TMT склала 2.69 UAH. Це максимальна вартість, зафіксована за весь період. До червня 2020 року вона трималася на одному рівні, а зараз почала потроху падати.

Для ретельного аналізу динаміки TMT/UAH потрібно відстежувати економічне становище країн і політичні події. Саме ці сфери сприяють формуванню довіри населення до місцевої грошової одиниці. Якщо в державі є нестабільність, висока інфляція та інше, люди переводять заощадження в надійні іноземні валюти. Це сприяє зростанню попиту на долари і євро, а також девальвації національних грошей.

Обміняти манати у Львові в компанії Money 24

Купити і продати манатна привабливих умовах пропонує компанія Money 24. З нами приємно співпрацювати, тому що:

  • Ми допомагаємо відстежувати динаміку котирувань і складати прогнози;
  • Ви можете завантажити мобільний додаток Money 24 і завжди бути в курсі останніх фінансових новин;
  • Нашим клієнтам доступний обмін маната у Львові по зафіксованому курсу. Для цього потрібно створити онлайн-заявку;
  • Ми допомагаємо здійснити грошові перекази по Україні та світу з мінімальною комісією;
  • Ми міняємо не тільки звичайні валюти, але й електронні гроші.

Купівля та продаж маната у Львові в компанії Money 24 доступна в будь-який день з понеділка по п’ятницю. Постійним клієнтам гарантовані знижки.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний