1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Грошові перекази з Львова по всьому світу - це зручно, швидко і вигідно. У нас є всі умови для цього. Просто заповніть форму-заявку і дочекайтеся дзвінка оператора компанії. Він допоможе дізнатися вам всі нюанси угоди, а також дасть відповіді на всі ваші запитання.
Відправляючи грошові перекази з Львова, наші клієнти можуть розраховувати на повну фінансову безпеку
Можливість відправити необмежену кількість валюти
Можливість відправити валюту в будь-яку точку світу
При цьому ми працюємо оперативно, якісно і відповідально з будь-якою валютою

Замовлення міжнародних грошових переказів в компанії Money 24 у Львові

Технології безперервно йдуть вперед, а це значить, що сьогодні вже нікого не дивують міжнародні грошові перекази (Україна). Така послуга дозволяє перевести фінансові кошти за тисячі кілометрів протягом доби, при цьому заощадивши час і сили. Компанія Money 24 у Львові займається організацією транзакцій по світу, тому при необхідності звертайтеся до нас.

Як замовити міжнародний грошовий переказ

Міжнародні перекази грошей в Україні оформляються швидко і просто. Для цього потрібно:

  • Прийти до відділення компанії Money 24 у Львові;
  • Оформити заявку, вказавши персональну інформацію, контактні дані одержувача і місце призначення;
  • Завести гроші і отримати код, який допоможе одержувачу забрати гроші.

Компанія Money 24 досить швидко розростається: тільки за останній рік ми відкрили 11 нових філій. Ми вийшли за межі України і розмістили представництва в Празі, Варшаві та Маямі. Але це не означає, що потрібно обмежуватися даними локаціями. Ви можете зв’язатися з нами за телефонами +38 (066) 400 00 01 або +38 (066) 400 00 01 та отримати інформацію про те, в які міста і країни можна переслати фінансові кошти. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти.

Причини замовити грошові перекази по світу

Досвідчені бізнесмени не дадуть збрехати, що переводити гроші між країнами необхідно регулярно. На це є кілька причин. По-перше, більшість сучасних компаній співпрацюють з іноземцями (замовляють товари, комплектуючі або послуги). По-друге, у деяких українських компаній відкритті філії за кордоном. По-третє, бізнесмени часто інвестують в вигідні проекти в інших країнах.

Також вам може знадобитися зробити міжнародні перекази грошей в Україну або з України в особистих цілях: допомогти близьким і родичам, які живуть далеко або виїхали на заробітки, здобувати освіту, проходити курси.

Money 24 Львів – переваги замовлення міжнародних переказів

Компанія Money 24 у Львові пропонує:

  1. Зробити переказ в будь-який з доступних валют, з якими ми працюємо;
  2. Зекономити сили і час і довіритися професіоналам замість того, щоб займатися транзакцією самостійно;
  3. Оформити транзакцію за п’ять хвилин, не чекаючи в довгих чергах.

Щоб робити міжнародні перекази (Україна), відкриття банківського рахунку не потрібно. Також ми пропонуємо найбільш вигідні умови, а саме – комісію від 0.01%. Серед інших послуг компанії ви можете обміняти валюту, дізнатись про коливання котирувань, провести операції з електронними грошима та залишатися в курсі останніх економічних подій. З нами приємно співпрацювати.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти