Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу AED / UAH

Курс дирхама Львів | Купити дирхам у Львові

ОАЕ – країна, що активно розвивається. Це місце, де постійно поліпшується рівень життя населення, підтримується екологія і розвивається бізнес. Дирхам Об’єднаних Арабських Еміратів (Львів) є національною грошовою одиницею країни з 1973 року.

Для українців ОАЕ – це ідеальне місце для відпочинку (особливо в зимовий період). Також багато хто прагне виїхати туди на постійне місце проживання, відкрити бізнес або встановити взаємовигідні підприємницькі відносини. Тому пропонуємо дізнатися докладніше про валютну пару гривня дирхам у Львові, її особливості та динаміку. А з вигідною конвертацією завжди допоможе компанія Money 24.

Причини змін курсу дірхама до гривні у Львові

курс дірхама в обмінних пунктах ЛьвівКурс дірхама в обмінних пунктах Львова залежить від трьох ключових факторів:

  1. Монетарної політики. Завдання Центрального банку ОАЕ – стимулювати економічний розвиток держави. Для цього потрібно підтримувати стабільний курс дірхама у Львові. Позитивний результат досягається за допомогою інтервенцій, валютного контролю, зміни процентних ставок.
  2. Ціни сировини на світовому ринку. ОАЕ – джерело корисних копалин. В державі активно видобувається нафта, а потім експортується в інші країни. Тому місцева економіка і арабський дирхам (Львів) залежать від світової вартості нафтопродуктів і обсягів експорту.
  3. Курсу американського долара. Національний грошовий знак Арабських Еміратів прив’язаний до вартості валюти США. Вона підкріплює стабільний розвиток держави і зростання добробуту громадян завдяки своїй популярності на міжнародній арені під час укладання угод. Тому дирхам ОАЕ у Львові рухається так само, як USD: вони одночасно зростають і падають в ціні.

Ще один важливий фактор, що впливає на котирування дирхам гривня (Львів) – стан економіки України і ОАЕ. На національній валюті позитивно відображається приріст ВВП, позитивне сальдо платіжного балансу, скорочення зовнішнього боргу і дефіциту бюджету, зростання рівня зайнятості та падіння інфляції.

Арабський дирхам: характеристики і динаміка

курс дірхама Львів1973 рік став переломним для грошової системи Об’єднаних Арабських Еміратів. Раніше в різних регіонах використовувалися різні валюти. Наприклад, Дубай і Катар користувалися ріалом, а жителі Абу-Дабі використовували динари. Але потім з’явився арабський дирхам – грошовий знак, який об’єднав усі Емірати воєдино.

Подорожувати по ОАЕ – одне задоволення. Українці відправляються туди, щоб здійснювати шопінг, знайомитися з новою культурою і пам’ятками, вести справи або насолоджуватися відпочинком в готелі. Але перед поїздкою потрібно знати один нюанс. Оплачувати товари і послуги можна американськими доларами, проте вигідніше купити дирхами у Львові. Таким чином, можна буде економити при поході в магазини і ресторани або інші громадські місця, тому що при розрахунку в місцевій валюті надаються знижки.

Грошовий знак Арабських Еміратів вважається одним з найбільш стабільних і надійних. За останній рік його вартість змінювалася незначно. Курс дірхама в обмінниках Львова завжди тримається на рівні 6.80-7.40 гривень. Для прорахунку точної суми для обміну використовуйте конвертер на сайті Money 24. На сьогоднішній день купити дирхам у Львові пропонується за 6.90 UAH.

На міжнародному валютному ринку AED відноситься до екзотичних грошових одиниць. Але в котируваннях з доларом і євро валютою виходить ефективно торгувати. Щоб складати точні прогнози, експерти радять використовувати і технічний, і фундаментальний аналіз.

Обмін AED/UAH у Львові від Money 24

Компанія Money 24 пропонує:

  • вигідну купівлю та продаж дірхама у Львові за зафіксованим онлайн курсом;
  • відстеження динаміки AED/UAH для складання прогнозів;
  • безпечний обмін дірхама (Львів) та електронних валют.

Звертайтесь до послуг компанії Money 24, щоб купити та продати дирхам у Львові на привабливих умовах й отримати знижку.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний