Курс обміну Євро / Долар США у Львові на сьогодні
Купівля
1.1900
Продаж
1.1970
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Євро / Долар США у Львові на сьогодні

Курс євро до долара – найвигідніший обмін в Money 24 у Львові

Серед усього розмаїття валют курс євро до долара вважається самим цікавим для вивчення. А все тому, що тут стикаються між собою дві найпопулярніші і затребувані грошові одиниці світу. Держави зберігають в них власні золотовалютні резерви, населення створює банківські депозити й особисті накопичення, підприємці сплачують міжнародні поставки.

Якщо ви займаєтеся біржовим трейдингом, ведете міжнародний бізнес або плануєте подорож за кордон, варто дізнатися більше про курс євро до долара в Україні. Тому сьогодні ми розглянемо всі особливості даного котирування, а в компанії Money 24 у Львові ви завжди зможете провести вигідні обмінні операції.

Причини змін курсу EUR/USD у Львові

Щоб аналізувати курс долара до євро, дуже важливо враховувати показники макроекономіки в Сполучених Штатах та Євросоюзі. Найбільш значимі чинники, які впливають на котирування – це:
курс євро до долара

 • Приріст ВВП і ВНП;
 • Співвідношення зайнятого та безробітного населення;
 • Фінансовий стан транснаціональних корпорацій;
 • Державний борг;
 • Ситуація на ринку нерухомості в США;
 • Показники інфляції і прогнози на майбутнє;
 • Сальдо платіжного балансу.

Також співвідношення долара до євро тісно пов’язане з курсом інших грошових одиниць. Особливо добре це простежується з японською ієною. Вони зворотно пропорційні: якщо валюта Японії дорожчає, то EUR і USD дешевшають, і навпаки.

Ще один важливий фактор впливу на курс долара США до євро – це монетарна політика, за яку відповідає Федеральна Резервна Система і Європейський Центральний банк. Вони повинні вжити всіх можливих заходів для того, щоб зберегти стабільність своєї національної валюти, захистити її від коливань через зовнішні фактори. Для цього використовуються такі інструменти грошово-кредитної політики, як зростання або зниження облікової ставки, проведення торгів на відкритому ринку, регулювання зовнішньоторговельних операцій та угод з валютою, зміна резервних вимог, випуск в обіг додаткових грошових коштів.

Особливості курсу євро до долара і торгівля на біржах

курс долара до євро

На міжнародному валютному ринку крос курс євро до долара дуже популярний. На то є цілих три причини:

 1. Населення часто вважає за краще працювати з цими валютами, так як вони відрізняються високою ліквідністю і викликають довіру;
 2. Підтримується постійно високий попит, так як грошові одиниці використовують для проведення більшості міжнародних операцій;
 3. Рух котирування передбачити досить просто, тому з ним зручно і безпечно працювати трейдерам.

Розглядаючи співвідношення євро до долара, курс демонструє найсильніші коливання на середині Американської сесії, а також між Тихоокеанськими і Європейськими торгами.

Динаміка котирування змінюється по два рази на день. Наприклад, якщо після 18.00 курс почав знижуватися, то вранці він буде збільшуватися.

Для проведення детального аналізу валютної пари EUR/USD і прогнозування динаміки експерти рекомендують робити акцент на технічний аналіз. Саме математичні розрахунки й інструменти допоможуть передбачити коливання найбільш точно.

Як правило, різких змін в цьому котируванні не трапляється, тому спекулювати можна з мінімальними ризиками. Фундаментальний аналіз також важливо проводити, тому що будь-які важливі новини з США і Євросоюзу можуть вплинути на рух євро і долара.

Money 24 – найкращий курс долара до євро для обміну у Львові

кросс курс евро к долларуКурс USD/EUR змінюється кожен день, хоч і незначно. Щоб отримати актуальну інформацію та дізнатися курс долара до євро сьогодні у Львові, ви завжди можете зайти на сайт Money 24.
Також ми пропонуємо:

 • Міняти гроші за зафіксованим курсом за допомогою електронної заявки;
 • Розраховувати курс долара до євро через калькулятор в режимі онлайн;
 • Проводити аналіз динаміки USD/EUR за вибраний проміжок часу.

Відділення Money 24 у Львові робить обмін оптом і в роздріб. Також ми займаємося грошовими переказами по Україні і світу, міняємо електронні валюти і зношені купюри. Нашим клієнтам гарантована безпека, а постійні відвідувачі отримують вигідні знижки.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7