Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня у Львові на сьогодні
Купівля
7.3000
Продаж
7.5500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня у Львові на сьогодні

ОАЕ – країна, що активно розвивається. Це місце, де постійно поліпшується рівень життя населення, підтримується екологія і розвивається бізнес. Дирхам Об’єднаних Арабських Еміратів (Львів) є національною грошовою одиницею країни з 1973 року.

Для українців ОАЕ – це ідеальне місце для відпочинку (особливо в зимовий період). Також багато хто прагне виїхати туди на постійне місце проживання, відкрити бізнес або встановити взаємовигідні підприємницькі відносини. Тому пропонуємо дізнатися докладніше про валютну пару гривня дирхам у Львові, її особливості та динаміку. А з вигідною конвертацією завжди допоможе компанія Money 24.

Причини змін курсу дірхама до гривні у Львові

вигідний курс дірхама львів укр

Курс дірхама в обмінних пунктах Львова залежить від трьох ключових факторів:

  1. Монетарної політики. Завдання Центрального банку ОАЕ – стимулювати економічний розвиток держави. Для цього потрібно підтримувати стабільний курс дірхама у Львові. Позитивний результат досягається за допомогою інтервенцій, валютного контролю, зміни процентних ставок.
  2. Ціни сировини на світовому ринку. ОАЕ – джерело корисних копалин. В державі активно видобувається нафта, а потім експортується в інші країни. Тому місцева економіка і арабський дирхам (Львів) залежать від світової вартості нафтопродуктів і обсягів експорту.
  3. Курсу американського долара. Національний грошовий знак Арабських Еміратів прив’язаний до вартості валюти США. Вона підкріплює стабільний розвиток держави і зростання добробуту громадян завдяки своїй популярності на міжнародній арені під час укладання угод. Тому дирхам ОАЕ у Львові рухається так само, як USD: вони одночасно зростають і падають в ціні.

Ще один важливий фактор, що впливає на котирування дирхам гривня (Львів) – стан економіки України і ОАЕ. На національній валюті позитивно відображається приріст ВВП, позитивне сальдо платіжного балансу, скорочення зовнішнього боргу і дефіциту бюджету, зростання рівня зайнятості та падіння інфляції.

Арабський дирхам: характеристики і динамікапродаж та купівля дірхам оае укр

1973 рік став переломним для грошової системи Об’єднаних Арабських Еміратів. Раніше в різних регіонах використовувалися різні валюти. Наприклад, Дубай і Катар користувалися ріалом, а жителі Абу-Дабі використовували динари. Але потім з’явився арабський дирхам – грошовий знак, який об’єднав усі Емірати воєдино.

Подорожувати по ОАЕ – одне задоволення. Українці відправляються туди, щоб здійснювати шопінг, знайомитися з новою культурою і пам’ятками, вести справи або насолоджуватися відпочинком в готелі. Але перед поїздкою потрібно знати один нюанс. Оплачувати товари і послуги можна американськими доларами, проте вигідніше купити дирхами у Львові. Таким чином, можна буде економити при поході в магазини і ресторани або інші громадські місця, тому що при розрахунку в місцевій валюті надаються знижки.

Грошовий знак Арабських Еміратів вважається одним з найбільш стабільних і надійних. За останній рік його вартість змінювалася незначно. Курс дірхама в обмінниках Львова завжди тримається на рівні 6.80-7.40 гривень. Для прорахунку точної суми для обміну використовуйте конвертер на сайті Money 24. На сьогоднішній день купити дирхам у Львові пропонується за 6.90 UAH.

На міжнародному валютному ринку AED відноситься до екзотичних грошових одиниць. Але в котируваннях з доларом і євро валютою виходить ефективно торгувати. Щоб складати точні прогнози, експерти радять використовувати і технічний, і фундаментальний аналіз.

Обмін AED/UAH у Львові від Money 24

Компанія Money 24 пропонує:

  • вигідну купівлю та продаж дірхама у Львові за зафіксованим онлайн курсом;
  • відстеження динаміки AED/UAH для складання прогнозів;
  • безпечний обмін дірхама (Львів) та електронних валют.

Звертайтесь до послуг компанії Money 24, щоб купити та продати дирхам у Львові на привабливих умовах й отримати знижку.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7