Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу AUD / UAH

Курс австралійського долара в обмінниках Львова | Купити австралійський долар

Вигідний курс австралійського долара та обмін в компанії Money 24 у Львові

Національною валютою Австралії та прилеглих островів є австралійський долар. Дану грошову одиницю відносять до валют-мажорів, так як вона знаходиться на шостій позиції в рейтингу найбільш популярних грошових знаків світу. Із загальної суми міжнародного обороту капіталів 5% припадає на AUD. Пропонуємо дізнатися, як встановлюється курс австралійського долара Львів та його особливості, а також зробити вигідний обмін в компанії Money 24.

Формування курсу AUD/UAH у Львові

Економічний стан держави в першу чергу впливає на курс австралійського долара в обмінних пунктах Львів. Коливання можуть з’явитися після публікації статистичних даних про ВВП, безробіття, рівень інфляції, обсяги роздрібних продажів, суму зовнішнього боргу, збалансованість бюджету.

Також співвідношення гривня австралійський долар Львів залежить від:

курс австралійського долара в обмінних пунктах Львів

  1. Інвестицій. Австралію виділяють як перспективну для інвестицій країну. Це завдяки тому, що ЦБ встановив привабливу ставку, і повернення від вкладених капіталів досить високе. Тому іноземці активно направляють гроші в державу і зміцнюють місцеву валюту.
  2. Сировини. Близько 50% експорту Австралії становить золото. Тому національна валюта безпосередньо залежить від дорогоцінного металу. При зростанні цін на золото AUD зміцнюється.
  3. Монетарної політики. Щоб зберігати курс австралійський долар гривня Львів на стабільному рівні, НБУ і Резервний Банк Австралії проводять інтервенції, стежать за кількістю грошової маси в обороті, регулюють експортно-імпортні операції.
  4. Сільськогосподарської галузі. В Австралії сільське господарство активно розвивається, а вирощена продукція поставляється в інші країни. Однак дана сфера діяльності залежить безпосередньо від погодних умов. Якщо врожайність нижче очікуваної, обсяги експорту скорочуються. Це означає, що курс австралійського долара в обмінниках Львів падає.

Також вартість AUD залежить від економічного становища таких країн, як США, Китай, Японія, Індія і Південна Корея. Ці держави виступають ключовими партнерами по співпраці і торгівлі з Австралією.

Австралійський долар: динаміка та особливості

купити австралійський долар ЛьвівНа міжнародному валютному ринку трейдери проявляють інтерес до валюти Австралії, тому купівля і продаж австралійського долара Львів – це часте явище на FOREX. Грошова одиниця найчастіше бере участь в котируваннях з USD, EUR, JPY. Новачкам рекомендується починати з торгівлі AUD/USD, тому що скачки даної пари легко передбачити. Для аналізу динаміки австралійського долара і прогнозування коливань потрібно стежити за ціною золота на сировинному ринку, проводити технічний і фундаментальний аналіз.

За останні три роки простежуються зміни курсу AUD/UAH. На початку 2018 року його вартість становила 22.37 гривень, а потім почала повільно, але впевнено знижуватися. Даний тренд зберігався аж до лютого 2020 року. Потім ціна валюти Австралії почала трохи зростати. Сьогодні купити австралійський долар Львів пропонується за 17.77 гривень.

Money 24 – обмін австралійських доларів за вигідним курсом

обмін австралійського долара ЛьвівПри необхідності здійснити обмін австралійського долара Львів рекомендуємо звернутися в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

  • проводити операції з електронною валютою;
  • відслідковувати динаміку AUD/UAH в реальному часі;
  • робити вигідні грошові перекази по світу;
  • створювати електронні заявки для фіксації курсу.

Також ви можете завантажити мобільний додаток Money 24, щоб першими дізнаватися свіжі новини і актуальний валютний курс. Ми допоможемо вигідно купити і продати австралійський долар Львів, а постійним клієнтам надаємо знижки.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний