Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CAD / UAH

Купити канадський долар Львів | Курс австралійського долара у Львові

Канадський долар – обмін за вигідним курсом від Money 24 Львів

Канада знаходиться на другому місці в світі за площею, тому на місцеву валюту завжди існує підвищений попит. У повсякденному житті нею користується понад 30 мільйонів людей, яким завжди потрібно дізнаватися курс канадського долара Львів на сьогодні. Також канадський грошовий знак входить в топ десять найпопулярніших валют на планеті. Його ціна по відношенню до іноземних валют завжди стабільна, а сама грошова одиниця високо цінується.

Українцям, які планують поїздку до Канади з метою заробітку, отримання освіти або відпочинку, варто поцікавитися актуальним курсом CAD. Також інформація буде корисною для бізнесменів і інвесторів, трейдерів і мігрантів. Вигідну купівлю та продаж канадського долара Львів вийде зробити в компанії Money 24.

Фактори, що впливають на курс CAD/UAH у Львові

Курс валют Львів канадський долар прив’язаний до вартості сировини. Це пояснюється тим, що країна активно займається нафтовидобутком і поставляє її на експорт. Місцева грошова одиниця зміцнюється, якщо сировина дорожчає. Важливо пам’ятати, що основний потік експорту спрямований на Китай і США, тому курс валют канадський долар Львів залежить від економічного стану цих країн.

купити канадський долар ЛьвівТакож на курс канадський долар гривня Львів впливає макроекономічна ситуація в державі. Для проведення аналізу потрібно враховувати ряд показників:

 1. Банківські процентні ставки по кредитах. Якщо ЦБ заявляє про їх збільшення, національний грошовий знак найближчим часом подорожчає, і можна буде продати канадський долар Львів.
 2. ВВП. При зростанні даного показника збільшуються обсяги виробництва і споживання, активізується кредитування і знижується інфляція. Це сприятливо впливає на CAD.
 3. Рівень інфляції. Для Канади нормою вважається значення в два відсотки. Підтримуючи інфляцію на такому рівні, уряд зберігає стабільний курс гривня канадський долар Львів.
 4. Ситуацію на ринку праці. При зростанні кількості безробітних громадян місцева грошова одиниця девальвується.
 5. Торгівельний баланс. Якщо експорт перевищує імпорт, в країну приходять великі обсяги інвалюти. Пропозиція зростає, тому курс канадського долара в обмінниках Львів зміцнюється.

Особливості канадського долару

продати канадський долар ЛьвівКурс канадського долара до гривні Львів практично ніколи не демонструє скачки. Дана валюта відноситься до числа надійних і стабільних, завдяки чому багато країн зберігають в ній державні резерви. Тим же принципом можуть керуватися і українці. Замість доларів і євро можна конвертувати накопичення в CAD, щоб переконатися в їх збереженні.

На міжнародному валютному ринку активно здійснюється обмін канадського долара Львів. Найчастіше він бере участь в котируваннях з американською валютою. Курс CAD має середній рівень волатильності, тому грошовим знаком успішно торгують досвідчені і трейдери-початківці. Його коливання легко спрогнозувати, щоб вибрати найкращий час для покупки і продажу. Найкращим часом для торгів вважається Американська сесія.

Money 24 – вигідний обмін канадських доларів у Львові

курс канадського долара ЛьвівПредставництво компанії Money 24 у Львові з радістю допоможе вам:

 • порахувати канадський долар курс Львів через калькулятор на сайті;
 • здійснити переказ грошей в іншу країну чи місто;
 • дізнатися свіжі новини, що впливають на курси валют Львів канадський долар;
 • отримати вигоду від співпраці, користуючись знижкою як постійний або оптовий клієнт;
 • ознайомитися з аналітикою, вивчаючи курс канадського долара в обмінних пунктах Львів в динаміці;
 • провести операції з електронними грошима.

Якщо бажаєте вигідно купити канадський долар Львів, завжди звертайтеся в компанію Money 24.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний