Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CHF / UAH

Курс швейцарського франка Львів | Обмін франка у Львові

Курс франка у Львові: найвигідніший обмін від Money 24

У 1850 році франк став основним грошовим знаком, яким користуються в Швейцарії і Ліхтенштейні. Курс франка Львів по відношенню до гривні та іншим іноземним валютам вважається стабільним. При аналізі динаміки котирувань стає зрозуміло, що різких коливань практично не буває. Здійснювати обмін української валюти на франки потрібно при плануванні поїздки, переводі інвестицій за кордон, організації міжнародного співробітництва та біржової торгівлі. Якщо потрібно купити чи продати франк Львів, найкраще зробити це в компанії Money 24 у Львові.

Причини коливань курсу гривня-франк у Львові

На курс франка в обмінних пунктах Львів впливає монетарна політика. В Україні нею завідує Національний банк, в Швейцарії – Центральний банк. Ці державні органи відповідають за підтримання цін місцевих грошових одиниць на одному рівні. При виникненні зовнішніх факторів, що сприяють зростанню чи падінню валютного курсу, ЦБ втручаються. Вони стабілізують вартість грошового знаку через продаж франка Львів або придбання на відкритому ринку, встановлення нових правил валютного контролю і регулювання процентних ставок по кредитах.

франк гривня ЛьвівЄ ще три фактори, що впливають на курс CHF/UAH:

  1. Баланс між попитом і пропозицією. За оцінкою експертів, в Швейцарії ринок фінансових послуг розвивається найбільш активно серед всіх країн світу. Населенню надаються пільгові умови оподаткування, гарантується безпека банківських вкладів. При страхуванні ризики зводяться до мінімуму. Це підвищує довіру громадян до національної грошової одиниці та змушує інвестувати в неї, збільшуючи курс франк гривня Львів.
  2. Світовий ринок сировини. CHF – валюта, прив’язана до сировини. Якщо на світовому ринку дорожчає золото, цінні метали, нафту, газ та інші сировинні товари, швейцарський грошовий знак зміцнюється.
  3. Економічний стан країни. Позитивні або негативні зміни в економіці Швейцарії призводять до зміни курсу гривня франк Львів. До них відноситься приріст ВВП, зменшення безробіття, скорочення темпів інфляції і державного боргу, зростання бюджету і купівельної спроможності громадян.

Ключові характеристики швейцарського франку

купити франк ЛьвівСтабільність – найточніша характеристика, за допомогою якої можна описати швейцарський франк Львів. За даним параметром він випереджає навіть євро і долари. Завдяки державній політиці, спрямованій на економічне зростання, Швейцарії вдається підтримувати ціну франка на одному рівні. За останні п’ять років в котируванні франк-гривня не було різких стрибків. За прогнозами фінансових аналітиків, динаміка не зміниться в найближчі роки. CHF увійшов в рейтинг п’яти резервних світових валют завдяки стабільно низької інфляції і високої надійності.

На FOREX франком активно торгують професійні трейдери, тому що валюта належить до екзотичних. Найпопулярнішими вважаються котирування USD/CHF і EUR/CHF. Їх динаміку можна спрогнозувати, використовуючи інструменти технічного та фундаментального аналізу одночасно. Продати чи купити франк Львів рекомендується в короткостроковому періоді, щоб отримати максимальний прибуток.

Вигідний обмін франка у Львові від Money 24

курс франка в обмінниках ЛьвівMoney 24 у Львові – це компанія, яка:

  • розробила багатофункціональний сайт, що дозволяє дізнаватися новини про валютах, відстежувати курс франка в обмінниках Львів, вивчати крос-курси;
  • допомагає здійснювати грошові перекази по всьому світу з мінімальною комісією;
  • пропонує скористатися онлайн калькулятором для конвертації потрібної суми і зафіксувати ставку з на півгодини за допомогою електронної заявки.

Найвигідніший обмін франка Львів шукайте в компанії Money 24. Для постійних і оптових клієнтів діють приємні знижки.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний