Курс обміну Швейцарський франк / Гривня у Львові на сьогодні
Купівля
30.1500
Продаж
30.5500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Швейцарський франк / Гривня у Львові на сьогодні

Курс франка у Львові: найвигідніший обмін від Money 24

У 1850 році франк став основним грошовим знаком, яким користуються в Швейцарії і Ліхтенштейні. Курс франка Львів по відношенню до гривні та іншим іноземним валютам вважається стабільним. При аналізі динаміки котирувань стає зрозуміло, що різких коливань практично не буває. Здійснювати обмін української валюти на франки потрібно при плануванні поїздки, переводі інвестицій за кордон, організації міжнародного співробітництва та біржової торгівлі. Якщо потрібно купити чи продати франк Львів, найкраще зробити це в компанії Money 24 у Львові.

Причини коливань курсу гривня-франк у Львові

На курс франка в обмінних пунктах Львів впливає монетарна політика. В Україні нею завідує Національний банк, в Швейцарії – Центральний банк. Ці державні органи відповідають за підтримання цін місцевих грошових одиниць на одному рівні. При виникненні зовнішніх факторів, що сприяють зростанню чи падінню валютного курсу, ЦБ втручаються. Вони стабілізують вартість грошового знаку через продаж франка Львів або придбання на відкритому ринку, встановлення нових правил валютного контролю і регулювання процентних ставок по кредитах.

Є ще три фактори, що впливають на курс CHF/UAH:

коливання курсу гривня-франк укр

  1. Баланс між попитом і пропозицією. За оцінкою експертів, в Швейцарії ринок фінансових послуг розвивається найбільш активно серед всіх країн світу. Населенню надаються пільгові умови оподаткування, гарантується безпека банківських вкладів. При страхуванні ризики зводяться до мінімуму. Це підвищує довіру громадян до національної грошової одиниці та змушує інвестувати в неї, збільшуючи курс франк гривня Львів.
  2. Світовий ринок сировини. CHF – валюта, прив’язана до сировини. Якщо на світовому ринку дорожчає золото, цінні метали, нафту, газ та інші сировинні товари, швейцарський грошовий знак зміцнюється.
  3. Економічний стан країни. Позитивні або негативні зміни в економіці Швейцарії призводять до зміни курсу гривня франк Львів. До них відноситься приріст ВВП, зменшення безробіття, скорочення темпів інфляції і державного боргу, зростання бюджету і купівельної спроможності громадян.

Ключові характеристики швейцарського франку

Стабільність – найточніша характеристика, за допомогою якої можна описати швейцарський франк Львів. За даним параметром він випереджає навіть євро і долари. Завдяки державній політиці, спрямованій на економічне зростання, Швейцарії вдається підтримувати ціну франка на одному рівні. За останні п’ять років в котируванні франк-гривня не було різких стрибків. За прогнозами фінансових аналітиків, динаміка не зміниться в найближчі роки. CHF увійшов в рейтинг п’яти резервних світових валют завдяки стабільно низької інфляції і високої надійності.

На FOREX франком активно торгують професійні трейдери, тому що валюта належить до екзотичних. Найпопулярнішими вважаються котирування USD/CHF і EUR/CHF. Їх динаміку можна спрогнозувати, використовуючи інструменти технічного та фундаментального аналізу одночасно. Продати чи купити франк Львів рекомендується в короткостроковому періоді, щоб отримати максимальний прибуток.

Вигідний обмін франка у Львові від Money 24курс швейцарського франку до гривні укр

Money 24 у Львові – це компанія, яка:

  • розробила багатофункціональний сайт, що дозволяє дізнаватися новини про валютах, відстежувати курс франка в обмінниках Львів, вивчати крос-курси;
  • допомагає здійснювати грошові перекази по всьому світу з мінімальною комісією;
  • пропонує скористатися онлайн калькулятором для конвертації потрібної суми і зафіксувати ставку з на півгодини за допомогою електронної заявки.

Найвигідніший обмін франка Львів шукайте в компанії Money 24. Для постійних і оптових клієнтів діють приємні знижки.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7