Курс обміну Юань / Гривня у Львові на сьогодні
Купівля
3.6500
Продаж
4.1500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Юань / Гривня у Львові на сьогодні

Money 24 – купівля та продаж китайського юаню за вигідним курсом у Львовікурс обміну китайського юаня укр

В межах міжнародних економічних відносин валюта Китаю займає значущу позицію. У рейтингу кількості транзакцій по системі СВІФТ юань знаходиться на п’ятому місці. Однак урядова політика КНР спрямована контролювати курс юаня Львів до гривні та інших грошових одиниць, тому валюту не включають в систему міжнародних розрахунків CLS.

Але навіть цей факт не перешкоджає проникненню юанів на закордонні ринки. У багатьох країнах вже створені великі офшорні валютні накопичення. Їх застосовують для інвестування, створення депозитів в банках, обміну товарами і послугами, а також спекуляцій на біржах. Плануючи поїздку в Китай, буде потрібно заздалегідь купити юань Львів. Вигідний обмін пропонується зробити в компанії Money 24.

Фактори, що впливають на курс юаня до гривні у Львові

Економічний стан Китайської Народної Республіки безпосередньо впливає на курс юань гривня Львів. Коли в країні спостерігається позитивна динаміка ВВП, підвищується рівень зайнятості та платоспроможності населення, зростає активність на ринку нерухомості, активізується виробництво і скорочується рівень інфляції, національний грошовий знак набуває цінність.

Також курс гривня юань Львів формується за рахунок:коливання курсу юаня україна укр

  1. Вивезення товарів з Китаю. КНР – найбільший світовий експортер. Чим більше товарів поставляється за кордон, тим більше прибутку надходить до держбюджету. Всі, хто імпортує продукцію з Китаю, розплачуються юанями, що також підвищує попит на грошовий знак. Тому курс юаня в обмінних пунктах Львів зростає.
  2. Балансу між попитом і пропозицією. На китайську валюту існує перманентно підвищений попит, завдяки чому вдається підтримувати високий курс юаня в обмінниках Львів. Це досягається завдяки високій чисельності населення держави, яке становить понад мільярд людей.
  3. Особливостей ведення бізнесу. У Китаї концентрується комерційна діяльність найбільших транснаціональних корпорацій і значимих компаній. Завдяки використанню CNY в якості засобу платежу для здійснення бізнес-діяльності курс юані гривня Львів підвищується.

Один з найважливіших факторів, що впливають на котирування гривня юані Львів – банківська політика Китаю. В обов’язки Народного банку КНР входить посилений валютний контроль. Даний орган повинен підтримувати стабільний курс, не дозволяючи йому коливатися більш ніж на два відсотки. В іншому випадку ЦБ змушений змінювати облікову ставку і застосовувати інші інструменти монетарної політики, щоб привести ситуацію в норму.

Валюта Китаю: характеристики та динамікаобмін гривні на юань укр

На міжнародній біржі операції, де беруть участь китайські юані Львів, проводяться постійно, так як валюта користується популярністю. Грошова одиниця характеризується високою волатильністю, тому експерти рекомендують укладати угоди з нею в короткостроковому періоді. На Азіатської та Американської торговельної сесії курс CNY найбільш вигідний, щоб здійснити покупку або продаж юанів Львів.

Аналізуючи графік, видно, що китайська валюта до гривні відрізнялася стабільністю за останні п’ять років. Курс юанів Львів коливався від 3,90 до 4,00 UAH за 1 CNY. Однак в середині весни 2016 року було один різкий стрибок: тоді китайська валюта моментально подешевшала до 1.5 гривні. Але ситуація швидко прийшла в норму. В останні місяці валюта дешевшає. На сьогоднішній день один юань купити Львів пропонується за 3.45 гривень.

Обмін юаню до гривні у Львові – Money 24

Компанія Money 24 пропонує вигідно купити або продати юань Львів. Також у клієнтів є можливість:

  • розрахувати китайський юань Львів через калькулятор;
  • залишити електронну заявку на обмін, фіксуючи курс;
  • вивчити аналітику і динаміку CNY/UAH з допомогою графіка.

Компанія Money 24 – це краще місце, щоб зробити обмін юанів Львів або замовити грошовий переказ по світу.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7