Курс обміну Чеська крона / Гривня у Львові на сьогодні
Купівля
1.2200
Продаж
1.3000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
1.2300
Продаж
1.2900
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Чеська крона / Гривня у Львові на сьогодні

Коли Чеська Республіка стала незалежною, чеську крону ввели в якості національної валюти країни. Незважаючи на те, що Чехія входить до складу Євросоюзу, євро повністю не замінив крону. В державі можна розплачуватися обома валютами, проте курс чеської крони до гривні у Львові більш вигідний. Тому рекомендуємо перед поїздкою звернутися до компанії Money 24 і обміняти гроші з найкращими умовами.

Курс CZK/UAH: особливості формування у Львові

В момент активізації виробництва купити чеські крони у Львові можна за найвигіднішим курсом. Чехія вважається найбільш масштабним експортером таких товарів, як хімія, алкоголь, взуття, легкові автомобілі. Також на курс валют у Львові (чеська крона) впливає стан економіки України і Чехії. Серед найважливіших показників – ВВП і ВНП, обсяг держбюджету, індекс споживчих цін, зобов’язання за зовнішніми боргами, сальдо торгівельного балансу, рівень безробіття.

На співвідношення гривня чеська крона у Львові також впливає:купівля чеської крони львів укр

  1. Політична ситуація. Зміни курсу CZK/UAH відбуваються за рахунок політичних конфліктів на міжнародній арені, внутрішніх змін у владі, законодавстві та оподаткуванні, масових страйків та протестів.
  2. Рух грошової маси. До Чехії постійно приїжджають туристи. Також в країні багато мігрантів з найближчих держав, які тимчасово залишаються на заробітки. Через це відбувається постійне переміщення грошових коштів, так як все зароблене привозиться на батьківщину. У такій ситуації чеської крони курс у Львові стає вигіднішим, так як немає дефіциту валюти.
  3. Зарубіжні інвестиції. Іноземні інвестори вважають Чехію привабливою для вкладів. Якщо зростає обсяг іноземних інвестицій, курс чеської крони в обмінних пунктах Львову збільшується, так як грошова одиниця набуває цінність.

Динаміка чеської крони та біржова торгівляобмін чеської крони львів укр

Національний банк Чехії проводить м’яку монетарну політику, спрямовану на підтримку стабільності місцевої валюти. Курс чеської крони в обмінниках Львову є вільно плаваючим.

Валюта бере участь в біржових торгах на FOREX. Так як грошова одиниця відноситься до розряду екзотичних, купівля і продаж чеської крони (Львів) відбуваються не дуже часто. Зазвичай CZK бере участь в котируваннях з американським доларом і євро. Щоб аналізувати і прогнозувати динаміку, потрібно враховувати макроекономічні показники Євросоюзу і США. Щоб купити або продати чеську крону у Львові максимально вигідно, варто спекулювати під час Північноамериканської або Європейської торгової сесії.

Аналізуючи динаміку останніх трьох років, відзначається нестабільність курсу крони до гривні. В кінці 2017 року купити чеську крону у Львові пропонувалося за 1.24 UAH. Потім ціна різко виросла до 1.39 гривень в лютому 2018 року. Після цього почався плавний спад, який тривав до грудня 2019 року. Тоді вартість валюти склала 1.06 гривень. До березня 2020 року курс виріс до 1.14 UAH, а зараз знову спостерігається зниження. На сьогоднішній день вартість CZK складає 1.11 гривень.

Money 24 – кращий обмін чеської крони до гривні у Львовіпродаж чеської крони львів укр

Якщо потрібна чеська крона, обмін у Львові на привабливих умовах пропонує компанія Money 24. Також ми:

  • допомагаємо в організації грошових переказів по світу;
  • проводимо операції з електронними грошовими одиницями;
  • досліджуємо курс валют чеська крона (Львів) в динаміці;
  • надаємо можливість використання онлайн калькулятору і перегляду крос-курсів.

Створіть електронну заявку на сайті, яка фіксує курс чеської крони у Львові на півгодини, щоб обміняти гроші вигідно. Для постійних клієнтів діють знижки.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7