Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу GBP / UAH

Курс валют фунт Львів | Купити фунт у Львові

Money 24 – обмін британського фунту за вигідним курсом у Львові

Фунт стерлінгів – національний грошовий знак Великобританії. Валюта вважається однією з найстаріших у світі: її історія почалася в 700 році нашої ери. У колоніальні часи британський фунт використовувався для зберігання золотовалютних резервів всіх країн світу. Однак зараз його витіснили долар і євро. Курс фунта Львів визнаний стабільним і надійним. Тому грошову одиницю до сих пір використовують в якості резервної. За обсягами міжнародного товарообігу вона займає третє місце в рейтингу.

Причини коливань курсу британського фунту

Макроекономічні показники Великобританії сильно впливають на котирування гривня фунт Львів, а саме:

ціна фунта Львів

  1. Облікова ставка. Підвищення або зниження процентної ставки не грає істотної ролі. В даному випадку важливо оцінювати прогнози її зміни, а також різницю між обліковими ставками Банку Англії і Європейським Центральним банком та Федеральною Резервною Системою. Якщо в Великобританії вона виросте швидше, різниця з європейською та американською ставкою збільшиться. Це означає, що курс фунта в обмінних пунктах Львів зросте.
  2. Рівень інфляції. Індекс споживчих цін – показник, на який орієнтується ЦБ при регулюванні облікової ставки. У Великобританії намагаються підтримувати інфляцію на рівні двох відсотків, це вважається нормою. Якщо індекс споживчих цін виявиться вище, ніж планувалося, Банк Англії моментально підніме процентні ставки, щоб зміцнити курс фунт гривня Львів.
  3. Рівень безробіття. Якщо зростає кількість безробітного населення, знижується внутрішній попит на фунт і виникає невдоволення серед громадян. Це сприяє гальмуванню економічного розвитку, а курс фунта в обмінниках Львів послаблюється.

Також на курс англійського фунта Львів впливає вартість сировини. Він залежить від цін на енергоресурси (газ і нафту). По-перше, Великобританія – це найбільша країна-здобувач і постачальник природного газу. По-друге, економіка США має зворотньо пропорційну залежність з цінами на сировину, тому курс валют Львів фунт зростає при подорожчанні цих товарів.

Ще одна причина, чому курс валют фунт Львів змінюється – міжнародні відносини. Раніше Британія була членом Євросоюзу, але вона ніколи не використовувала євро в якості внутрішнього засобу платежу. Найміцніші торгівельні відносини у держави встановилися зі Сполученими Штатами. Тому ціна фунта Львів залежить від економічного стану США.

Динаміка фунту та особливості трейдингу

курс фунта в обмінниках ЛьвівФунт до гривні Львів в останні п’ять років відрізнявся стабільністю. Зміни відбувалися в межах 35-38 UAH за 1 GBP. Єдине різке подорожчання валюти відбулося навесні 2019 року. На той момент ціна 1 фунта становила 50 гривень. Однак ситуація швидко стабілізувалася, і ціна британських грошей опустилася до 34 UAH. Зараз купити фунт Львів пропонується за 33.79 UAH.

Фунт стерлінгів – популярна грошова одиниця на FOREX. Найчастіше вона бере участь в котируваннях з євро і американським доларом. Кращий час для торгів – Європейська та Американська сесія, відповідно. У даних котирувань середній рівень волатильності, тому для отримання максимального доходу слід здійснювати купівлю чи продаж фунта Львів на короткострокову перспективу.

Найвигідніший обмін фунт/гривня у Львові – Money 24

курс англійського фунта ЛьвівКомпанія Money 24 у Львові пропонує:

  • купити і продати фунт Львів за вигідною ставкою, зафіксованою онлайн за допомогою електронної заявки;
  • відстежити тренди в змінах GBP/UAH з допомогою графіка і скласти прогноз;
  • прорахувати британський фунт Львів через калькулятор в режимі онлайн;
  • замовити грошовий переказ в будь-яку точку світу.

Якщо ви шукаєте безпечне місце, де можна швидко здійснити обмін фунта Львів, звертайтеся в компанію Money 24.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний