Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу HKD / UAH

Гонконський долар до гривні | Курс гонконгського долара у Львові

Вигідний обмін гонконгського долара у Львові від Money 24

Гонконг – це місто-держава, яке фактично належить Китайській Народній Республіці. Однак країні видається незалежність у багатьох сферах, зокрема в грошово-кредитній політиці. Тому існує окрема валюта – гонконгський долар, який користується популярністю на території Азії. Також грошова одиниця бере участь в міжнародних торгах, займаючи восьму позицію за кількістю угод. Компанія Money 24 пропонує дізнатися актуальний курс гонконгського долара у Львові та зробити вигідний обмін.

Фактори, що формують курс гонконгського долара

курс гонконгського долара ЛьвівСпіввідношення гонконгський долар гривня залежить від макроекономічних показників. Він змінюється через:

  1. Індексу споживчих цін;
  2. Торгового і платіжного балансу;
  3. ВВП і ВНП;
  4. Індексу ділової активності;
  5. Активності промислових виробничих потужностей;
  6. Ситуації на ринку праці (зайнятості та безробіття).

У більшості країн за управління національною валютою відповідає Центральний банк, а в Гонконгу для цього існує спеціальний орган – Валютне управління. Використовуючи інструменти монетарної політики, він контролює стабільність ціни місцевих грошей. Емісія банкнот в державі здійснюється тільки в тій кількості, в якій на внутрішньому ринку є американські долари. Це означає, що валюти взаємопов’язані, тому курс гонконгського долара в обмінних пунктах Львова рідко демонструє коливання.

На сьогоднішній день купити гонконгський долар у Львові пропонується за 3.33 гривні. На сайті Money 24 є конвертер валют, який дозволяє перевести необхідну суму в еквівалент інвалюти. Так ви точно дізнаєтесь суму, яку потрібно підготувати для обміну.

Гонконгський долар: торгівля на біржах та особливості

Вплив західних країн на Китай очевидний: вони намагаються вивести юань на міжнародний рівень, щоб держава не так жорстко контролювала валюту. Дійсно, на даний момент юанем активно торгують на FOREX і створюють накопичення в офшорах. Тому експерти висловлюють думку, що незабаром юань стане третьою за значимістю грошовою одиницею в світі, після долара і євро. В такому випадку долар гонконгський повністю зникне з обігу, так як в ньому не залишиться необхідності.

обмін гонконгського долара ЛьвівКурс гонконгського долара в обмінниках Львова відрізняється низькою волатильністю через прив’язку до американського долара, тому його не вважають зручним інструментом для торгів на біржах. Вважається, що заробити на грошові знаки можуть лише великі банки і корпорації, які мають найпотужніші комп’ютери, здатні вловити незначні коливання курсу. Звичайні трейдери рідко здійснюють купівлю та продаж гонконгського долара. Найчастіше його застосовують в комерційних угодах і торгівлі «керрі-трейд».

У Гонконзі встановлена ​​низька процентна ставка, тому спекулянти воліють заробляти на укладенні міжнародних угод. Вони купують боргові зобов’язання в гонконгських доларах задешево, а потім обмінюють їх на інші боргові інструменти в країнах Азії, які вважаються більш ліквідними.

Вигідний обмін HKD/UAH від Money 24 Львів

Купити чи продати гонконгський долар у Львові – непросте завдання, тому що практично жоден банк і обмінний пункт не працює з даною валютою, хіба що під замовлення. На чорному ринку грошова одиниця теж не користується популярністю.

Компанія Money 24 готова допомогти з обміном HKD, якщо вона раптом знадобилася вам для поїздки за кордон або бізнес-угоди. У нас можна:

  • Зафіксувати курс валют онлайн, щоб зробити вигідний обмін;
  • Дізнатись динаміку котирування гривня гонконгський долар та скласти прогноз, використовуючи графічні дані;
  • Замовити грошовий переказ в будь-яку точку світу.

Щоб зробити обмін гонконгського долара у Львові на привабливих умовах, завжди звертайтеся до компанії Money 24.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний