Курс обміну Гонконгський долар / гривня у Львові на сьогодні
Купівля
2.8800
Продаж
3.5800
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Гонконгський долар / гривня у Львові на сьогодні

Вигідний обмін гонконгського долара у Львові від Money 24

Гонконг – це місто-держава, яке фактично належить Китайській Народній Республіці. Однак країні видається незалежність у багатьох сферах, зокрема в грошово-кредитній політиці. Тому існує окрема валюта – гонконгський долар, який користується популярністю на території Азії. Також грошова одиниця бере участь в міжнародних торгах, займаючи восьму позицію за кількістю угод. Компанія Money 24 пропонує дізнатися актуальний курс гонконгського долара у Львові та зробити вигідний обмін.

Фактори, що формують курс гонконгського долараобмін гонконгського долара укр

Співвідношення гонконгський долар гривня залежить від макроекономічних показників. Він змінюється через:

  1. Індексу споживчих цін;
  2. Торгового і платіжного балансу;
  3. ВВП і ВНП;
  4. Індексу ділової активності;
  5. Активності промислових виробничих потужностей;
  6. Ситуації на ринку праці (зайнятості та безробіття).

У більшості країн за управління національною валютою відповідає Центральний банк, а в Гонконгу для цього існує спеціальний орган – Валютне управління. Використовуючи інструменти монетарної політики, він контролює стабільність ціни місцевих грошей. Емісія банкнот в державі здійснюється тільки в тій кількості, в якій на внутрішньому ринку є американські долари. Це означає, що валюти взаємопов’язані, тому курс гонконгського долара в обмінних пунктах Львова рідко демонструє коливання.

На сьогоднішній день купити гонконгський долар у Львові пропонується за 3.33 гривні. На сайті Money 24 є конвертер валют, який дозволяє перевести необхідну суму в еквівалент інвалюти. Так ви точно дізнаєтесь суму, яку потрібно підготувати для обміну.

Гонконгський долар: торгівля на біржах та особливостіобміняти гонконгський долар львів укр

Вплив західних країн на Китай очевидний: вони намагаються вивести юань на міжнародний рівень, щоб держава не так жорстко контролювала валюту. Дійсно, на даний момент юанем активно торгують на FOREX і створюють накопичення в офшорах. Тому експерти висловлюють думку, що незабаром юань стане третьою за значимістю грошовою одиницею в світі, після долара і євро. В такому випадку долар гонконгський повністю зникне з обігу, так як в ньому не залишиться необхідності.

Курс гонконгського долара в обмінниках Львова відрізняється низькою волатильністю через прив’язку до американського долара, тому його не вважають зручним інструментом для торгів на біржах. Вважається, що заробити на грошові знаки можуть лише великі банки і корпорації, які мають найпотужніші комп’ютери, здатні вловити незначні коливання курсу. Звичайні трейдери рідко здійснюють купівлю та продаж гонконгського долара. Найчастіше його застосовують в комерційних угодах і торгівлі «керрі-трейд».

У Гонконзі встановлена ​​низька процентна ставка, тому спекулянти воліють заробляти на укладенні міжнародних угод. Вони купують боргові зобов’язання в гонконгських доларах задешево, а потім обмінюють їх на інші боргові інструменти в країнах Азії, які вважаються більш ліквідними.

Вигідний обмін HKD/UAH від Money 24 Львів

Купити чи продати гонконгський долар у Львові – непросте завдання, тому що практично жоден банк і обмінний пункт не працює з даною валютою, хіба що під замовлення. На чорному ринку грошова одиниця теж не користується популярністю.

Компанія Money 24 готова допомогти з обміном HKD, якщо вона раптом знадобилася вам для поїздки за кордон або бізнес-угоди. У нас можна:

  • Зафіксувати курс валют онлайн, щоб зробити вигідний обмін;
  • Дізнатись динаміку котирування гривня гонконгський долар та скласти прогноз, використовуючи графічні дані;
  • Замовити грошовий переказ в будь-яку точку світу.

Щоб зробити обмін гонконгського долара у Львові на привабливих умовах, завжди звертайтеся до компанії Money 24.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7