Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу HUF / UAH

Курс форинта Львів | Вигідний обмін форинт-гривня

В Угорщині ввели в обіг нову грошову одиницю – форинт – в середині 1940-х років. Причиною тому стала гіперінфляція в державі. Країна хоч і невелика, але популярна серед туристів, тому варто заздалегідь купити угорські форинти у Львові, якщо ви збираєтеся в подорож. Також валюта буде потрібна для участі в біржових торгах, інвестування капіталів, проведення міжнародних платежів і міграції. Компанія Money 24 надає всю необхідну інформацію про котирування HUF/UAH та допомагає вигідно обміняти гроші.

Причини змін курсу форинта до гривні у Львові

Становлення ціни на угорський форинт у Львові відбувається в кілька етапів. Спочатку вартість грошової одиниці встановлюється в ході торгів на світовій валютній біржі і залежить від балансу між попитом і пропозицією. Потім в гру вступає Центральний банк, оголошуючи офіційні дані. Після цього комерційні банки та обмінні пункти встановлюють пропозиції, за якими можна продати чи купити форинт у Львові населенню.

Співвідношення HUF/UAH також залежить від:

купити угорські форинти Львів

  1. Стану економіки. Коливання форинта до гривні у Львові відбуваються через зміни макроекономічних показників. До них відноситься валовий внутрішній продукт, індекс споживчих цін, рівень зайнятості, сальдо торгового балансу, стан бюджету і зовнішній борг.
  2. Ситуації на політичній арені. Курс форинта в обмінних пунктах Львова залежить від кількості інвестицій, наявності конфліктів на міжнародному рівні, внутрішніх змін в політиці, податках та законах.
  3. Монетарної політики. Угорський Центральний банк намагається підтримувати курс гривні до форинта у Львові стабільним. Для досягнення такого ефекту використовуються інструменти грошово-кредитної політики: зміна процентних ставок, проведення інтервенцій, контроль валютних операцій і грошової маси.

Активність промислового виробництва в Угорщині – ще один важливий фактор, що впливає на курс форинта в обмінниках Львова. Країна більшу частину промисловості продає за кордон, що поповнює казну і підтримує стабільність національної валюти. Але через кризу в 2009 році відбулася сильна девальвація HUF, і до сих пір грошовий знак не повернувся до колишньої позиції.

Угорські форинти: динаміка і особливості

купити форинт ЛьвівВлітку 2018 року вартість угорської валюти різко впала з 10.56 до 0.10 гривень. Це було різке і значне падіння, від якого так і не вийшло оговтатися. До грудня 2018 року його ціна становила 0.60 гривень, а в наступні місяці впала до 0.20 UAH. З того моменту почався плавний спад. На сьогоднішній день угорський форинт купити у Львові пропонується за 0.08 гривень.

На міжнародному валютному ринку грошовий знак Угорщини відносять до розряду екзотичних валют. Це означає, що купівля і продаж форинта у Львові відбувається не часто, а працюють з ним тільки досвідчені трейдери. Найбільш часто валюта зустрічається в котируваннях з американським доларом і рублем. Саме на цих співвідношеннях виходить добре заробити. Завдяки середньої волатильності HUF отримувати прибуток від спекуляцій можна в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Обмін HUF/UAH у Львові від Money 24

гривня форинт ЛьвівMoney 24 встановлює найвигідніший курс форинта у Львові. Багато обмінних пунктів взагалі не працюють з цією валютою, тому рекомендуємо звертатися до нас. Також ми пропонуємо:

  • зробити грошовий переказ в інше місто або країну;
  • купити форинти у Львові по зафіксованому курсу. Для цього на сайті створюється електронна заявка;
  • простежити динаміку HUF/UAH на графіку і скласти прогнози для трейдингу перед тим, як продати форинт (Львів);
  • вигідно конвертувати електронні валюти.

Кращий обмін форинта у Львові, а також знижка постійного клієнта і приємне обслуговування чекають вас в компанії Money 24.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний