Курс обміну Угорський форинт / Гривня у Львові на сьогодні
Купівля
0.0850
Продаж
0.0970
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2000 1.2100
GBP/USD 1.3700 1.3880
USD/RUB 74.7500 76.2000
EUR/RUB 89.0500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6500
Графік змін Курс обміну Угорський форинт / Гривня у Львові на сьогодні

В Угорщині ввели в обіг нову грошову одиницю – форинт – в середині 1940-х років. Причиною тому стала гіперінфляція в державі. Країна хоч і невелика, але популярна серед туристів, тому варто заздалегідь купити угорські форинти у Львові, якщо ви збираєтеся в подорож. Також валюта буде потрібна для участі в біржових торгах, інвестування капіталів, проведення міжнародних платежів і міграції. Компанія Money 24 надає всю необхідну інформацію про котирування HUF/UAH та допомагає вигідно обміняти гроші.

Причини змін курсу форинта до гривні у Львові

Становлення ціни на угорський форинт у Львові відбувається в кілька етапів. Спочатку вартість грошової одиниці встановлюється в ході торгів на світовій валютній біржі і залежить від балансу між попитом і пропозицією. Потім в гру вступає Центральний банк, оголошуючи офіційні дані. Після цього комерційні банки та обмінні пункти встановлюють пропозиції, за якими можна продати чи купити форинт у Львові населенню.

Співвідношення HUF/UAH також залежить від:оптовый обмін форинта укр

  1. Стану економіки. Коливання форинта до гривні у Львові відбуваються через зміни макроекономічних показників. До них відноситься валовий внутрішній продукт, індекс споживчих цін, рівень зайнятості, сальдо торгового балансу, стан бюджету і зовнішній борг.
  2. Ситуації на політичній арені. Курс форинта в обмінних пунктах Львова залежить від кількості інвестицій, наявності конфліктів на міжнародному рівні, внутрішніх змін в політиці, податках та законах.
  3. Монетарної політики. Угорський Центральний банк намагається підтримувати курс гривні до форинта у Львові стабільним. Для досягнення такого ефекту використовуються інструменти грошово-кредитної політики: зміна процентних ставок, проведення інтервенцій, контроль валютних операцій і грошової маси.

Активність промислового виробництва в Угорщині – ще один важливий фактор, що впливає на курс форинта в обмінниках Львова. Країна більшу частину промисловості продає за кордон, що поповнює казну і підтримує стабільність національної валюти. Але через кризу в 2009 році відбулася сильна девальвація HUF, і до сих пір грошовий знак не повернувся до колишньої позиції.

Угорські форинти: динаміка і особливості

Влітку 2018 року вартість угорської валюти різко впала з 10.56 до 0.10 гривень. Це було різке і значне падіння, від якого так і не вийшло оговтатися. До грудня 2018 року його ціна становила 0.60 гривень, а в наступні місяці впала до 0.20 UAH. З того моменту почався плавний спад. На сьогоднішній день угорський форинт купити у Львові пропонується за 0.08 гривень.

На міжнародному валютному ринку грошовий знак Угорщини відносять до розряду екзотичних валют. Це означає, що купівля і продаж форинта у Львові відбувається не часто, а працюють з ним тільки досвідчені трейдери. Найбільш часто валюта зустрічається в котируваннях з американським доларом і рублем. Саме на цих співвідношеннях виходить добре заробити. Завдяки середньої волатильності HUF отримувати прибуток від спекуляцій можна в короткостроковій і довгостроковій перспективі.обмін угорського форинта укр

Обмін HUF/UAH у Львові від Money 24

Money 24 встановлює найвигідніший курс форинта у Львові. Багато обмінних пунктів взагалі не працюють з цією валютою, тому рекомендуємо звертатися до нас. Також ми пропонуємо:

  • зробити грошовий переказ в інше місто або країну;
  • купити форинти у Львові по зафіксованому курсу. Для цього на сайті створюється електронна заявка;
  • простежити динаміку HUF/UAH на графіку і скласти прогнози для трейдингу перед тим, як продати форинт (Львів);
  • вигідно конвертувати електронні валюти.

Кращий обмін форинта у Львові, а також знижка постійного клієнта і приємне обслуговування чекають вас в компанії Money 24.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ