Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу ILS / UAH

Обмін шекелів Львів | Курс ізраїльських шекелів у Львові

Обмін ізраїльського шекеля за вигідним курсом від Money 24 у Львові

Ізраїль – популярний напрям для туризму, інвестування, торгівлі та здійснення бізнес-операцій. Для кожної з цих цілей необхідно знати курс шекеля Львів, щоб мінімізувати втрати при конвертації коштів. Пропонуємо розглянути основні джерела формування курсу ILS/UAH та інші особливості валютної пари.

Особливості формування курсу ILS/UAH у Львові

Ізраїльський шекель Львів є однією з двадцяти найпопулярніших валют у світі. Відстежуючи динаміку курсу шекеля, можна успішно торгувати на FOREX, але особливо вигідні угоди відбуваються на Чиказькій біржі. Також по даній грошовій одиниці укладається чимало ф’ючерсних контрактів.

курс шекеля в обмінних пунктах ЛьвівНайбільш значимими факторами впливу на валютну пару шекель гривня Львів є:

  1. Торгівельний баланс. Якщо кількість імпорту перевищує обсяги експорту, в Україні виникає дефіцит інвалюти. Відповідно, курс шекеля в обмінниках Львів підвищується.
  2. Емісія грошової маси. При випуску додаткових коштів курс гривня шекель Львів стає менш вигідним, адже цінність грошей зменшується.
  3. Банківська політика. Центральні банки можуть вплинути на співвідношення шекелі гривня Львів за допомогою інтервенцій, тобто купівлі або продажу місцевої валюти на міжнародному ринку. Також популярними банківськими інструментами вважаються збільшення або зниження облікової ставки, покупка або продаж боргових зобов’язань.

Курс гривня шекелі Львів також змінюється під впливом економічних даних про Україну та Ізраїль. Сюди відносяться такі показники, як обсяг ВВП і зовнішній борг, інфляція і рівень зайнятості, ділова активність і промислове виробництво.

Валюта Ізраїлю: особливості та факти

купити шекель ЛьвівНові ізраїльські шекелі Львів є національною валютою Ізраїлю. В обороті країни присутні купюри і монети 1985 року випуску. Національний монетний двір, розташований в Тель-Авіві, відповідальний за емісію банкнот. Випуском монет займається Державний монетний двір Ізраїлю, який знаходиться в Єрусалимі. На щоденній основі Банк Ізраїлю оголошує офіційний курс шекелів Львів.

Якщо розподілити весь грошовий оборот держави в процентному співвідношенні, 97% складають купюри, і тільки лише 3% – монети. Цікавим є той факт, що металеві гроші кілька разів карбувалися в інших країнах: Баварії, Греції та Австралії. На монетах вказано рік їх випуску за єврейським календарем.

Банкноти відрізняються нестандартним дизайном: всі зображення розташовуються вертикально. На їх лицьовій стороні зображуються портрети відомих особистостей. На реверсі ж друкується різна національна символіка і будівлі історичного значення.

Обмін гривні до шекелю у Львові – Money 24

ізраїльські шекелі ЛьвівЗдійснити купівлю або продаж шекелів Львів – не настільки легка задача, як здається на перший погляд. Ізраїльську грошову одиницю можна знайти далеко не в кожному банку або обміннику. Звертаючись на чорний ринок, ви ризикуєте укласти угоду з шахраєм і втратити всю суму. Компанія Money 24 пропонує безпечно купити та продати шекель Львів, а також масу інших можливостей:

  • Аналіз динаміки руху валют. Курс шекеля в обмінних пунктах Львів, його зростання та падіння відображаються на графіку, за допомогою якого можна провести власний аналіз.
  • Користування мультифункційним сайтом. Пропонуємо позбавити себе від зайвих підрахунків, переглядаючи готові крос-курси валют і здійснюючи конвертації на калькуляторі перед тим, як купити шекель Львів.
  • Заощадження часу. Обмінний пункт Money 24 працює по буднім дням с 9 до 19 години.

Якщо вам потрібен найвигідніший обмін шекелів Львів, компанія Money 24 завжди готова надати свої послуги.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний