Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу PLN / UAH

Курс злотого Львів | Обмін злотих у Львові

Найвигідніший обмін злотих у Львові від компанії Money 24

Польща входить до складу Євросоюзу, однак на території країни тільки одна грошова одиниця визнана національною – польський злотий. Євро приймають до оплати в деяких громадських місцях, проте курс часто невигідний, а здачу все одно видають в злотих. Тому рекомендуємо дізнатися курс злотого Львів перед подорожжю і заздалегідь запастися валютою.

Між Україною та Польщею встановилися тісні дружні взаємини. Країни активно торгують між собою і направляють інвестиції. Якщо ви причетні до міжнародної торгівлі або бажаєте вкласти кошти в цікавий і прибутковий проект, варто дізнатися курс злотого до гривні Львів і зробити обмін.

Ще одна категорія людей, яких цікавить співвідношення польської та української грошової одиниці – мігранти. До Польщі багато хто вирушає на заробітки, але після повернення в Україну буде потрібно конвертувати кошти, щоб витрачати їх на батьківщині.

Також відстежувати курс злотого Львів на сьогодні в обмінниках необхідно трейдерам. При використанні інструментів технічного аналізу і грамотному складанні прогнозів вийде успішно торгувати валютою на біржах. Пропонуємо докладніше дізнатися про формування курсу злотого і з’ясувати, де краще здійснювати обмінні операції.

Чинники, які впливають на курс PLN/UAH у Львові

Польська економіка впливає на курс злотого в обмінних пунктах Львів. Наприклад, при підвищенні ВВП населення починає брати позики і вкладати у виробництво. Це сприяє збільшенню споживання і зниженню інфляції, тому національна валюта зміцнюється. Також на курс впливає обсяг зовнішніх боргових зобов’язань, торгівельний баланс, рівень безробіття і обсяг державного бюджету.

Також курс польського злотого Львів залежить від:

курс злотого Львів

 • Монетарної політики. Центральний банк націлений на стимулювання економічного зростання. Він прагне, щоб ціна злотого Львів підтримувалася на стабільному рівні. Щоб досягти бажаного результату, він підвищує або знижує облікову ставку, відкрито продає або купує іноземну валюту, встановлює обмеження по фінансовим операціям і контролює зовнішні потоки валюти.
 • Фінансового ринку Польщі. Курс валют злотий Львів збільшується або знижується в залежності від кількості видаваних кредитних коштів населенню.
 • Переміщення грошових коштів. При тимчасовій (трудовій) міграції українців відбувається рух грошової маси. Коли громадянин повертається на батьківщину, він привозить з собою іноземну валюту, завдяки чому гривня зміцнюється.
 • Біржових спекуляцій. На злотий курс Львів впливають учасники міжнародного валютного ринку. Вони спеціально скуповують або продають грошовий знак з метою отримання прибутку в короткостроковому періоді.

Також Львів курс злотого залежить від сфери торгівлі товарами і послугами. Польща – активний експортер, який отримує прибуток в бюджет завдяки міжнародним продажам. Тому при зниженні обсягів поставок валюта знецінюється.

Причини зміцнення польських злотих

В останні роки курс валют злоті Львів зміцнюється завдяки тому, що:

 1. В країні розвивається сільськогосподарська промисловість, що дозволяє знизити обсяги імпортованих товарів і збільшити цінність місцевих грошей;
 2. Держава активно експортує сировину: срібло, вугілля, чорний і кольоровий метал. При зростанні цін на ці товари курси валют Львів злотий зростає;
 3. Польща веде взаємовигідне співробітництво з європейськими країнами, особливо Великобританією і Німеччиною;
 4. Курс валют Львів злотий тісно пов’язаний з євро, а євро – друга за важливістю валюта в світі, яка використовується для зберігання золотовалютних резервів.

Ключові особливості польської валюти

курс злотого до гривні ЛьвівВ обов’язки Національного банку Польщі входить випуск грошової маси і встановлення офіційного валютного курсу. У порівнянні з іншими грошовими знаками європейських країн, курс злотого Львів сьогодні вважається найбільш стабільним. До роковин історично важливих подій випускаються колекційні монети і банкноти.

Польські злоті – вільно конвертована валюта, тому на курс впливають ринкові чинники, баланс між попитом і пропозицією. На FOREX купівля та продаж злотих Львів відбувається досить активно, хоча грошову одиницю відносять до числа екзотичних. Нею краще торгувати на короткострокову перспективу. Щоб вигідно продати або купити злотий Львів на біржі, варто користуватися фундаментальним і технічним аналізом.

Динаміка курсу злотого у Львові

За останні п’ять років курс злотого Львів обмінники встановлювали різний, і змінювався він часто, але в невеликому діапазоні. На початку 2015 року він становив 6.86 гривень. К середині літа просів до 6.62 гривень, а потім почав зростати. Вже у березні 2016 року курс опинився на рівні 7.21 UAH, а впродовж наступних чотирьох місяців поступово падав і досяг відмітки у 6.38 UAH у липні.

За невеликим зростанням у вересні (7.12 гривень) та спадом у грудні (6.68 гривень) послідкував ріст. У січні 2018 року купити злоті Львів пропонувалося за 8.29 UAH – це найбільш велике значення, зафіксоване за весь період аналізу. До липня курс поступово знижувався і досяг 7.14 UAH, потім знову виріс до 7.63 UAH. З того моменту почався помірний спад, який триває досі. Зараз придбати злотий пропонується за 6.35 гривень.

Money 24 – вигідний обмін гривня-злотий у Львові

курс злотого в обмінних пунктах ЛьвівКомпанія Money 24 – найкраще місце, щоб купити або продати злотий Львів. Також ми пропонуємо:

 • Фіксувати курс онлайн перед конвертацією. Для цього потрібно залишити заявку на сайті. Вона діє впродовж 30 хвилин.
 • Аналізувати польський злотий курс Львів в динаміці та створювати власні прогнози. З цим вам допоможуть графіки на сайті.
 • Замовляти грошові перекази на території України та закордон.
 • Розраховувати курс злотого до гривні через калькулятор на сайті.
 • Дізнаватися актуальні новини зі світу економіки і фінансів.

Компанія Money 24 створила мобільний додаток. Завантажуйте та насолоджуйтесь миттєвим отриманням інформації щодо курсових змін. Щоб зробити вигідний обмін валют Львів злотий, завжди звертайтеся до пункту Money 24.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний