Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу SEK / UAH

Money 24 – обмін шведської крони за найкращим курсом у Львові

Курс валют шведської крони у Львовіварто дізнатися кожному, хто планує відправитися в Швецію подорожувати або по роботі. Також дані про котирування SEK/UAH корисні для трейдерів, українських інвесторів і бізнесменів, що встановлюють відносини з іноземним партнером. Компанія Money 24 допоможе вам ознайомитися з усіма характеристиками даної валютної пари і зробити обмін з мінімальними втратами.

купити шведську крону у Львові

Формування курсу SEK/UAH у Львові

Валюта Швеції – це вільно конвертована грошова одиниця.  Встановлено плаваючий курс шведської крони в обмінних пунктах Львова.Валюта включена в міжнародну систему розрахунків країн-членів Міжнародного валютного фонду.
На співвідношеннягривня Шведська крона (Львів)впливає кілька основних факторів:

  1. Показники макроекономіки країн Прибалтики. Це пояснюється тим, що Швеція – один з найбільших інвесторів прибалтійських держав.
  2. Суверенний рейтинг. Цей показник відображає кредитоспроможність держави і безпосередньо впливає на курс валют шведської крони.
  3. Грошово-кредитна політика. За допомогою емісії грошових коштів, зміни процентної ставки по кредитах, використання інструментів валютного контролю та відкритої купівлі-продажу валюти Центральний банк стабілізує курс шведської крони в обмінниках (Львів).

Також котирування шведська крона гривня у Львові формується відповідно до економічного стану Швеції та України. На валютну пару впливає приріст ВВП і зовнішній борг, бюджетний дефіцит (профіцит), рівень інфляції, співвідношення зайнятого і незайнятого населення, індекс ділової активності й платіжний баланс.
На сьогоднішній день купити шведську крону у Львові пропонується за 2.83 UAH. Щоб більш детально розрахувати потрібну суму для обміну, використовуйте конвертер валют на сайті Money 24.

Характеристики та динаміка шведської крони

Валюта Швеції вважається екзотичною на міжнародному валютному ринку, але останнім часом нею торгують досить активно. Курс шведської крони (Львів) має незначні, але регулярні коливання, які дозволяють прогнозувати подальшу поведінку грошової одиниці. Якщо ви – новачок в області трейдингу, рекомендується торгувати в короткостроковому періоді. А ось досвідчені спекулянти можуть вигідно здійснювати купівлю та продаж шведської крони у Львові і в довгостроковій перспективі.
За останні чотири роки котирування SEK/UAH не відрізнялося особливими коливаннями. Наприкінці 2017 року іноземна валюта коштувала 3.27 гривень, але протягом наступних місяців вартість зростала. В серпні 2018 року вона склала 3.65 гривень. Потім почався повільний спад, який тривав до лютого 2020 року. Тоді ціна SEK склала 2.54 UAH. У наступні місяці спостерігається поступове, але невелике зростання. Купити шведські крони у Львові зараз можна за вигідним курсом.

купити крону у Львові

Обмін гривня/шведська крона у Львові – Money 24

Якщо ви ще не знаєте, де зробити обмін валют шведської крони у Львові вигідно, компанія Money 24 завжди рада надати свої послуги. Користуючись нашим онлайн-сервісом, ви можете:

  • Отримати кваліфіковану допомогу. Якщо вам потрібно зробити грошовий переказ в інше місто України або іншу країну, наші менеджери допоможуть це зробити швидко і якісно.
  • Ознайомитися з аналітикою. Вашій увазі пропонуються графіки, що відображають динаміку котирувань за участю SEK. Також ви можете вивчати крос-курси і користуватися калькулятором, перш ніж продати шведську крону у Львові.
  • Здійснити вигідну угоду. Ви можете створити електронну заявку на обмін і зафіксувати курс онлайн на півгодини, а потім приїхати в обмінник.

Компанія Money 24 допоможе здійснити обмін шведської крони у Львові на кращих умовах та подарує приємні знижки постійним клієнтам.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний