Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу TRY / UAH

Курс ліри Львів | Продаж ліри у Львові

Money 24 – актуальний курс турецької ліри та вигідний обмін у Львові

На початку 1920-х років ліра стала офіційною валютою Туреччини. В країні встановлено плаваючий курс ліри Львів, тому він залежить від впливу безлічі ринкових чинників. Для українців Туреччина – це, в першу чергу, ідеальне місце для відпочинку і туристичних поїздок. Однак грошову одиницю цієї країни можна розглядати і з інших ракурсів. Вона може зацікавити деяких бізнесменів, інвесторів і навіть трейдерів.

Щоб здійснити купівлю та продаж ліри Львів на привабливих умовах і дізнатися про ключові особливості даної валютної пари, пропонуємо звернутися до послуг компанії Money 24.

Формування курсу TRY/UAH у Львові

Курс ліра гривня Львів залежить від економічного стану Туреччини і України. Наприклад, при зростанні ВВП в країні відбувається приплив іноземних інвестицій, падає рівень інфляції, тому національна грошова одиниця зміцнюється. Того ж ефекту варто очікувати при скороченні числа безробітних, позитивному сальдо платіжного балансу і зменшенні зовнішніх боргових зобов’язань. У числі важливих економічних показників також присутній індекс ділової активності, збалансованість бюджету і суверенний кредитний рейтинг.

продати ліри ЛьвівКрім цього, на котирування гривня ліра Львів впливає:

  1. Рух грошової маси. З середини весни до середини осені в Туреччині відбувається величезний приплив туристів з різних країн, і ця галузь приносить високий дохід в бюджет. Чим більше людей відвідують держава, тим швидше підвищується попит на місцеві гроші. Отже, курс ліри в обмінниках Львів зростає.
  2. Грошово-кредитна політика. В обох країнах є Центральні банки, головним завданням яких є підтримка курсу національних валют на стабільному рівні. Вони можуть його регулювати за допомогою впровадження нових інструментів контролю операцій з грошима, зміни процентної ставки по кредитах, додаткової емісії або припинення випуску грошей в обіг, валютних інтервенцій.
  3. Політичне середовище. Між Україною та Туреччиною встановлені дружні взаємини, проте кожна країна окремо має конфлікти з іншими державами. Це негативно впливає на грошові одиниці, через що курс ліри в обмінних пунктах Львів девальвується.

Особливості турецької ліри та динаміка

обмін ліри ЛьвівТурецька ліра Львів у минулому столітті була безпосередньо пов’язана з цінами на срібло і золото. Потім уряд намагався прив’язати національну валюту до фунта стерлінгу і французького франка, але безуспішно. В результаті, Туреччина приєдналася до МВФ, тому місцеві гроші пов’язані з вартістю доларів США.

В останні два роки турецькі ліри Львів змінювалися досить сильно. На початку 2018 року за 1 TRY потрібно було заплатити 7 UAH. Аналізуючи кілька минулих років, можна зробити висновок, що це була найвища ціна за турецьку валюту. З того моменту і до вересня 2018 року вартість турецьких грошей поступово зменшувалася і досягла мінімальної позначки – 4,5 гривень за 1 ліру. Потім курс почав знижуватися ще. На сьогоднішній день купити ліри Львів пропонується за 3,75 гривень.

Обмін ліра-гривня у Львові – Money 24

курс ліри в обмінних пунктах ЛьвівПри необхідності вигідно купити чи продати ліри Львів варто звернутися до послуг компанії Money 24. Користуючись нашим багатофункціональним сайтом, можна:

  • отримати допомогу фахівців, щоб організувати грошовий переказ в будь-яку точку світу;
  • провести операції з електронними грошовими одиницями;
  • створити електронну заявку на обмін, фіксуючи курс TRY/UAH на 30 хвилин;
  • вивчити аналітичну інформацію: крос-курси, динаміку котирувань за участю ліри на графіках, новини з області фінансів і економіки.

Щоб здійснити обмін ліри Львів за найкращою ціною, завжди звертайтеся в компанію Money 24.

Послуги від Money24

Money 24 у Львові пропонує вигідно обміняти іноземну валюту, гарантуючи безпеку. Для постійних клієнтів існує бонусна програма. Також ми пропонуємо здійснювати грошові перекази по Україні та в інші країни світу. Багатофункціональний сайт Money 24 Львів надає можливість вивчати крос-курси, користуватися калькулятором, слідкувати за новинами та аналізувати динаміку валютних пар за графіками.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний