Курс обміну Турецька ліра / Гривня у Львові на сьогодні
Купівля
3.5500
Продаж
4.1500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1970
GBP/USD 1.3600 1.3700
USD/RUB 74.7500 76.9400
EUR/RUB 89.0500 91.8300
USD/PLN 3.8100 3.8700
EUR/PLN 4.5300 4.6000
Графік змін Курс обміну Турецька ліра / Гривня у Львові на сьогодні

Money 24 – актуальний курс турецької ліри та вигідний обмін у Львові

На початку 1920-х років ліра стала офіційною валютою Туреччини. В країні встановлено плаваючий курс ліри Львів, тому він залежить від впливу безлічі ринкових чинників. Для українців Туреччина – це, в першу чергу, ідеальне місце для відпочинку і туристичних поїздок. Однак грошову одиницю цієї країни можна розглядати і з інших ракурсів. Вона може зацікавити деяких бізнесменів, інвесторів і навіть трейдерів.

Щоб здійснити купівлю та продаж ліри Львів на привабливих умовах і дізнатися про ключові особливості даної валютної пари, пропонуємо звернутися до послуг компанії Money 24.

Формування курсу TRY/UAH у Львовіоптовий обмін турецької ліри укр

Курс ліра гривня Львів залежить від економічного стану Туреччини і України. Наприклад, при зростанні ВВП в країні відбувається приплив іноземних інвестицій, падає рівень інфляції, тому національна грошова одиниця зміцнюється. Того ж ефекту варто очікувати при скороченні числа безробітних, позитивному сальдо платіжного балансу і зменшенні зовнішніх боргових зобов’язань. У числі важливих економічних показників також присутній індекс ділової активності, збалансованість бюджету і суверенний кредитний рейтинг.

Крім цього, на котирування гривня ліра Львів впливає:

  1. Рух грошової маси. З середини весни до середини осені в Туреччині відбувається величезний приплив туристів з різних країн, і ця галузь приносить високий дохід в бюджет. Чим більше людей відвідують держава, тим швидше підвищується попит на місцеві гроші. Отже, курс ліри в обмінниках Львів зростає.
  2. Грошово-кредитна політика. В обох країнах є Центральні банки, головним завданням яких є підтримка курсу національних валют на стабільному рівні. Вони можуть його регулювати за допомогою впровадження нових інструментів контролю операцій з грошима, зміни процентної ставки по кредитах, додаткової емісії або припинення випуску грошей в обіг, валютних інтервенцій.
  3. Політичне середовище. Між Україною та Туреччиною встановлені дружні взаємини, проте кожна країна окремо має конфлікти з іншими державами. Це негативно впливає на грошові одиниці, через що курс ліри в обмінних пунктах Львів девальвується.

Особливості турецької ліри та динамікаособливості обміну ліри укр

Турецька ліра Львів у минулому столітті була безпосередньо пов’язана з цінами на срібло і золото. Потім уряд намагався прив’язати національну валюту до фунта стерлінгу і французького франка, але безуспішно. В результаті, Туреччина приєдналася до МВФ, тому місцеві гроші пов’язані з вартістю доларів США.

В останні два роки турецькі ліри Львів змінювалися досить сильно. На початку 2018 року за 1 TRY потрібно було заплатити 7 UAH. Аналізуючи кілька минулих років, можна зробити висновок, що це була найвища ціна за турецьку валюту. З того моменту і до вересня 2018 року вартість турецьких грошей поступово зменшувалася і досягла мінімальної позначки – 4,5 гривень за 1 ліру. Потім курс почав знижуватися ще. На сьогоднішній день купити ліри Львів пропонується за 3,75 гривень.

Обмін ліра-гривня у Львові – Money 24купівля та продаж ліри львів укр

При необхідності вигідно купити чи продати ліри Львів варто звернутися до послуг компанії Money 24. Користуючись нашим багатофункціональним сайтом, можна:

  • отримати допомогу фахівців, щоб організувати грошовий переказ в будь-яку точку світу;
  • провести операції з електронними грошовими одиницями;
  • створити електронну заявку на обмін, фіксуючи курс TRY/UAH на 30 хвилин;
  • вивчити аналітичну інформацію: крос-курси, динаміку котирувань за участю ліри на графіках, новини з області фінансів і економіки.

Щоб здійснити обмін ліри Львів за найкращою ціною, завжди звертайтеся в компанію Money 24.

Послуги Money 24/7

Жителі Львова, а також приїжджі, можуть розраховувати на надання широкого спектру послуг від нашої компанії относительно обміну валют і операцій з дорогоцінним металами. При необхідності ми докладно відповімо на всі ваші запитання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7